[1.07.2016]
Akcija uz eļļām un etiķiem jūlijā!
Atlaides -10%, -15%, -20%, -25%.
Eļļu piedāvājumu meklē
šeit
Etiķu piedāvājumu meklē
šeit
Akcija spēkā 1.07-29.07 vai kamēr preces ir pieejamas.
Piedāvājumā liels eļļu un augļu un ogu etiķu klāsts!
1) Linsēklu eļļa BIO auksti spiesta
Linsēklu eļļai ir unikāls sastāvs, tā satur līdz pat 80% neaizvietojamās taukskābes alfa-linolēnskābi (OMEGA 3) un linolskābi (OMEGA 6). Auksti spiestā linsēklu eļļā, kas iegūta ar saudzējošo aukstās spiešanas metodi, var nonākt arī citas linsēklu vērtīgās sastāvdaļas, kas minētas augstāk. Tieši augstajam Omega 3 taukskābes (tā šajā eļļā var būt līdz pat 60%) saturam linsēklu eļļā ir pievērsta vislielākā zinātnieku vērība, un šīs eļļas efektivitāte veselības stiprināšanā tiek piedēvēta tieši šai retajai taukskābei, kas mūsdienu uzturā atrodama pavisam niecīgā daudzumā vai pat nemaz.
2) Sezama sēklu eļļa BIO auksti spiesta
Sezama sēklu eļļas var būt dažādas to garšas, krāsas un ieguves procesa ziņā. Auksti spiesta sezama sēklu eļļa ir gaiši dzeltenā krāsā un ar maigu specifisko sezama sēklu aromātu un garšu. Biežāk izplatīta ir tumši zeltainā, no grauzdētām sezama sēklām iegūtā eļļa, kurai ir daudz spēcīgāka grauzdētu sēklu garša un aromāts. Ir sastopamas arī ar karsto izspiešanas metodi iegūtas sezama sēklu eļļas – tās būs pavisam tumšā krāsā un ar rūgtenu dedzinājuma garšu. Pirms izvēlēties sezama sēklu eļļu, ieteicams izlasīt tās aprakstu. Runājot par auksti spiestu sezama sēklu eļļu, kas iegūta no negrauzdētām sēklām, tā garšas un aromāta ziņā ir vismaigākā no visām iepriekš minētajām, bet ar pietiekoši izteiktu savu specifisko garšas buķeti. Sezama sēklu eļļa ir lielisks garšas bagātinātājs Āzijas virtuvei raksturīgajos ēdienos. Tā lieliski garšos pie rīsiem, nūdelēm, kartupeļu biezeņa, tvaicētas zivs, vistas vai dārzeņiem. Papildus garšai un kā dekorāciju ēdienam var pārkaisīt nedaudz sezama sēklu. Sezama sēklu eļļu parasti neiesaka izmantoto cepšanai, bet tradicionālajās Austrumu virtuvē to izmanto arī karsto ēdienu gatavošanai, jo tiek uzskatīts, ka sezama eļļas sastāvā esošie antioksidanti sargā eļļas sastāvu no karstuma ietekmes. Sezama sēklu eļļu var izmantot arī citu, piemēram, zemesriekstu vai saulespuķu eļļu garšas bagātināšanai. Tā būs arī lielisks garšas bagātinātājs, gatavojot majonēzes, marinādes un augstās mērces.
3) Avokado eļļa BIO auksti spiesta
Avokado eļļa, kas iegūta ar aukstās spiešanas metodi, ir zaļganā krāsā, ar izteiksmīgu aromātu un bagātīgu garšu, kurai raksturīgas avokado un sviesta garšas nianses. Avokado eļļa piemērota gan auksto, gan karsto ēdienu gatavošanai, jo tai ir auksts dūmošanas punkts ~ 250° C. Sevišķi labi avokado eļļa iederēsies ēdienos, kuru sastāvā ir avokado auglis, piemēram, salātos un aukstajās mērcēs.
4) Makadāmija riekstu eļļa auksti spiesta
Austrālijas makadāmija riekstu eļļa ir izslavēta dēļ savām veselībai labvēlīgajām īpašībām, kas galvenokārt ir mononepiesātināto taukskābju nopelns, kas veido līdz pat 80% no šīs eļļas sastāva. Tā saucamie „labie tauki”, tāpat kā olīveļļā, ir labvēlīgi sirds un asinsvadu sitēmas veselībai, kā arī tie palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni asinīs. Makadāmija rieksti satur tādus elemtus kā kalciju, kāliju, magniju, dzelzi, cinku, varšu, selēnu un vitamīnus – E, B1, B2, B5, kuri eļļas ieguves procesā nelielos daudzumos nonāk arī eļļā.
5) Kaņepju sēklu eļļa BIO auksti spiesta
Kaņepju sēklas var lepoties ar lielisku sastāvu, kas bagāts ar neaizvietojamajām taukskābēm Omega 3 un Omega 6, turklāt šo lielisko taukskābju spektru papildina gamma-linolēnskābe, kuras nozīme uzturā tiek vērtēta ļoti augstu. Kaņepju sēklas satur gandrīz visas organismam nepieciešamās aminoskābes, tādejādi tās ir līdzvērtīgs aminoskābju avots gaļas un piena produktiem. Kaņepju sēklas ir arī bagātas ar šķiedrvielām, vitamīniem (beta-karotīnu, B1, B2, B6, C, E) un minerālvielām (nātriju, kalciju, dzelzi).
Ienāc un apskaties arī citas eļļas skaistumam un veselībai! Visu piedāvājumu meklē šeit
Ienāc un apskaties arī augļu un ogu etiķus! Visu piedāvājumu meklē šeit